Manicure & Pedicure - Poniatowscy | Salon kosmetyczny Częstochowa

Przejdź do treści
Manicure & Pedicure

Stylizacja paznokci - Manicure & Pedicure - Częstochowa

Pielęgnacja dłoni i stóp dziś należy do podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. Zapraszamy do nas nie tylko Panie, ale i eleganckich Mężczyzn, którzy doskonale wiedzą, że modny mężczyzna to zadbany mężczyzna. Panom proponujemy klasyczny manicure i pedicure, Paniom również te modne i popularne jak żelowy, hybrydowy. Przy manicure żelowym pracujemy również na formie.

Ale pielęgnacja dłoni i stóp to nie tylko manicure i pedicure. Jako nieliczni w swej ofercie mamy również zabiegi parafinowe na dłonie i stopy. Dzięki tym kuracjom, Twoje dłonie pozostaną młode, elastyczne i delikatne, a stopy odporne na urazy i doskonale nawilżone. Nasze zabiegi to 100% komfortu i odprężenia.
Z jakimi markami współpracujemy przy pielęgnacji dłoni i stóp?
Stale poszerzamy naszą ofertę współpracy z producentami najwyższej jakości kosmetyków, poszukując najlepiej dedykowanych naszym Klientom baz kosmetycznych. Stawiamy na sprawdzone marki, których kosmetyki przynoszą najlepsze efekty naszej pracy i są to: Indigo, Semilac, Neonail, Arstyle.

W trosce o Państwa zdrowie i jakość wykonywanych usług używamy do zabiegów sterylnych narzędzi, które przechowujemy w zaplombowanych jednorazowych opakowaniach.

W naszym salonie oferujemy Państwu:
  • szeroką game stylizacj (świąteczne, wakacyjne, okazjonalne, ślubne),
  • modne zdobiernia,
  • odbudowe ubytków i deformacji paznokci,
  • wzmocnienie naturalnej płytki akrylem, żelem lub na formie,
  • dzięki wysokiej jakości materiałów jakie używamy manicure hybrydowe może się utrzymywac na paznokciach nawet do 2-3 tygodni.Manicure & Pedicure Oferta

Cennik
Ta strona używa plików cookies (cisteczka). Polityka Prywatności | Copyright © 2023 Adam Poniatowski
Wróć do spisu treści