Masaż KHADI VASTI - Poniatowscy | Salon kosmetyczny Częstochowa

Przejdź do treści
Masaże

MASAŻ KHADI VASTI

To zabieg wywodzący się ze starożytnej nauki o zdrowiu („ayur” – życie, „veda” – wiedza, nauka). Jest ona uznana za kolebkę medycyny, bowiem na jej ideach oparta jest dzisiejsza medycyna zarówno alternatywna jak i tradycyjna. Jej najważniejsze założenia to zachowanie równowagi pomiędzy życiem i naturą. Właśnie ten masaż najlepiej odzwierciedla tę harmonię. To bardzo skuteczny i jednocześnie najbardziej naturalny zabieg olejowy (snehana) na kręgosłup. Sekret jego niesamowitej skuteczności tkwi w aplikowanym miejscowo w okolicach kręgosłupa ciepłym, ziołowym oleju terapeutycznym. To absolutnie bezpieczny masaż dla każdego, nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych aby móc z niego korzystać. Wykonany profesjonalnie przynosi natychmiastową ulgę, działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz niweluje napięcie mięśni w okolicach kręgosłupa. Dedykowany jest przy leczeniu tak bolesnych schorzeń jak:

- rwa kulszowa
 
- zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa
 
- zespół obręczy barkowej
 
- nerwobóle
 
- lumbago
 
- przewlekłe bóle stawów

 
Dodatkowo świetnie sprawdza się przy leczeniu bezsenności i harmonizuje nasze czakry czyli ośrodki sterowania, „zarzadzania” naszą energią. Wykonujemy go z najwyższą starannością i profesjonalnie abyś mógł czerpać z jego cudownych właściwości jak najwięcej.
 
Terapeutyczne oleje ziołowe, masło ghee czy odwary ziołowe używane są również podczas zabiegów  JanuVasti, NetraVasti, ShiroVasti

 
Czas trwania: 60 minut

cena 160 zł/sesję  


Ta strona używa plików cookies (cisteczka). Polityka Prywatności | Copyright © 2023 Adam Poniatowski
Wróć do spisu treści